Notariusz Wrocław Anna Jędrzejewska

Poszukujemy asesora notarialnego (powołanie w 2012 roku), aplikanta notarialnego 2 roku oraz asystenta Notariusza z co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy w Kancelarii Notarialnej.

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

- przygotowywanie projektów aktów notarialnych,

- wykonywanie czynności poświadczeniowych,

- udzielanie informacji.

Oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- obsługi urządzeń biurowych,
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
- wysokiej kultury osobistej,
- zaangażowania, sumienności i dyspozycyjności,
- wykształcenia minimum średniego,
- mile widziana znajomość języków obcych.

Prosimy o przesyłanie CV na adres notariusz@aj-notariusz.pl.
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie w celu realizacji procesu rekrutacji". Wyżej wymienione dane będą chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm).
Kancelaria zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii, proponujemy Państwu współpracę polegająca na odbyciu praktyk.

Mamy nadzieję, że praktyki w naszej Kancelarii pozwolą młodym i chętnym do nauki osobom, zdobyć wiedzę teoretyczną z zakresu działalności kancelarii notarialnej, rozwinąć umiejętności i zdobyć doświadczenie.
W ramach praktyk proponujemy Państwu zapoznanie się z organizacją i funkcjonowaniem kancelarii notarialnej, zdobycie specjalistycznej wiedzy ogólnej, wykonywanie prostych czynności poświadczeniowych oraz obsługę urządzeń biurowych.
Mile widziana wcześniejsza praktyka zawodowa w innych firmach lub kancelariach.

Studenci zainteresowani odbyciem praktyki w naszej Kancelarii mogą składać swoje CV ze zdjęciem bezpośrednio w siedzibie Kancelarii lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając załączone dokumenty na adres mailowy:
notariusz@aj-notariusz.pl
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie w celu realizacji procesu rekrutacji". Wyżej wymienione dane będą chronione zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm). Ponadto informujemy że Kancelaria zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Aplikacje przyjmowane są przez cały rok. Kancelaria może przyjąć do pięciu praktykantów w miesiącu. Przewidziany okres praktyk od 1 do 3 miesięcy.

Po analizie aplikacji wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której weryfikowane będą ich predyspozycje.

Kancelaria Notarialna Anna Jędrzejewska
Kancelaria Notarialna
Anna Jędrzejewska

ul. Powstańców Śląskich 121 lok. 210
53 - 332 Wrocław (budynek Rondo Verona)

tel./fax: +48 71 344 11 91
mobile: +48 607 51 52 10
+48 601 15 60 61

e-mail: notariusz@aj-notariusz.pl
czynne: poniedziałek - piątek
od 800 do 1700


Wyświetl większą mapę

Dojazd i parking

Kancelaria notarialna znajduje się w budynku Rondo Verona na ul. Powstańców Śl. (Wrocław-Krzyki)

Od strony Rynku prosimy kierować się ulicą Powstańców Śląskich w stronę Ronda. Siedziba znajduje się tuż za nim. Zaparkować można na ul. Pretficza lub Sztabowej.

Od strony Bielan prosimy się kierować ul. Powstańców Śl. do Ronda. Na Rondzie proszę zawrócić, kierując się na Powstańców, zaparkować można na ul. Sztabowej lub wcześniej na ul. Pretficza.

Parking znajduje się w pobliżu Kancelarii przy ul. Słowiczej (boczna Sztabowej) oraz przy ul. Oficerskiej (boczna Pretficza).

Tramwaje:
2, 6, 7, 14, 17, 20 (przystanek Sztabowa)

Autobusy:
126 (przystanek Rondo)
133,D (Hallera)
134 (Rondo)

Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!